WSP World Scientific e-Kitap ve e-Dergi Veri Tabanı Deneme Erişimi

WSP World Scientific e-Kitap ve e-Dergi Veri Tabanı Deneme Erişimi

WSP World Scientific e-Kitap ve e-Dergi Veri Tabanı 16 Ocak 2022 Tarihine Kadar Deneme Erişimine Açılmıştır.

World Scientific Publishing e-Kitap; World Scientific, dünyanın en saygın akademik yayınevlerinden biri olarak yılda 600’e yakın yeni kitap yayınlamaktadır. Ayrıca Londra Üniversitesi Imperial College’ın resmi yayınevidir. 8000’in üzerinde akademik e-kitaba sahip olan World Scientific’İn 100’den fazla kitabı Nobel ödüllü ve Nobel adayı akademisyenler tarafından yazılmıştır.

World Scientific Publishing e-Dergi; 140'den fazla hakemli akademik e-dergi vardır. Imperial College Press dergileri bulunmaktadır. Internet bağlantılı tüm bilgisayar ve mobil cihazlardan okunabilmektedir. Tam metin arama, e-posta ile haber verme, referans gösterme ve uyarı özellikleri ile 24x7 sınırsız kullanıcı erişimi sağlar. Makaleler PDF olarak saklanabilir. Konulara göre koleksiyon seçenekleri mevcuttur.

Konu başlıkları: Asya Çalışmaları, Bilgisayar Bilimleri, Biyoloji, Çevre Bilimi, Ekonomi & Finans, Fizik, Kimya, Malzeme Bilimi, Matematik, Mimarlık, Mühendislik, Nanoteknoloji, Sosyal Bilimler, Tıp, Yönetim Bilimleri

WSP World Scientific URL: http://www.worldscientific.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

tr_TR