Access 6 adet Deneme Veri Tabanı

Access 6 adet Deneme Veri Tabanı

ACCESS'in 6 adet veri tabanı 15 Kasım 2021 tarihine kadar deneme erişimine açılmıştır.

1 - Access Engineering, Tüm mühendislik konularında yaklaşık 870 adet interaktif kitap, 4.000 interaktif grafik, indirilebilir tablo, 500 denkleme sahip 40 elektronik hesap tablosu, 900 özel eğitici video içeren, materyal özelliklerini öğretmek için özel olarak tasarlanan, McGraw Hill’in —DataVis™— adlı ödüllü veri görselleştirme aracına erişim sunar.

Access Engineering : http://accessengineeringlibrary.com/

2 - Access Pharmacy, Access Pharmacy McGRAW HILL yayınevinin Eczacılık alanında geliştirdiği ve ABD’de eczacılık eğitimi / board sınavı (NAPLEX) en çok kullanılan veritabanıdır. Düzenli olarak güncellenen, eczacılık eğitiminin değişen taleplerini karşılamak üzere tasarlanmış çevrimiçi kaynaktır. AccessPharmacy, kullanıcılara önde gelen eczacılık referanslarını keşfetmeye, müfredat konularını taramaya, ilaçları ve takviyeleri araştırmaya ve kullanıcılara eczacılık ile ilgili en son haberler ile bilgilerini güncel tutmalarına olanak tanır. Görsel vakalar ve vaka çalışmaları ile öğrencilerin karar verme yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Access Pharmacy : https://accesspharmacy.mhmedical.com/

3 - Access Surgery, McGraw Hill – ACCESS SURGERY; Uzmanlara, klinisyenlere, araştırmacılara ve tüm sağlık çalışanlarına çok zengin bir cerrahi içerik sunmaktadır. Ameliyat vaka senaryoları, çok çeşitli ameliyat videoları, interaktif görüntü, güncellenmiş içerik, semptom veya hastalıklar ile ilgili ayırıcı tanılar, ameliyatlarla ilgili prosedürler, ilaç monografileri, ameliyat rotasyonunu destekleyecek ve kolaylaştıracak bir çok kaynak, vaka senaryoları, soru-cevap etkileşimi içermektedir.

Access Surgery : https://accesssurgery.mhmedical.com/

4 - Access Medicine, AccessMedicine McGraw-Hill Medical gelen esansiyel bilgilerin erişilebilir her yerde birlikte, tıpta iyi akıllarından bilginin tam bir spektrum sağlar kapsamlı bir çevrimiçi tıbbi bir kaynaktır. Yetkili, güvenilir ve sürekli olarak herhangi bir mobil cihaz için optimize edilmiş içerikle güncellenen AccessMedicine , tıp alanındaki en iyi akademik uzmanları içeren önde gelen bir Danışma Kurulu tarafından yönlendirilir .

Access Medicine : https://accessmedicine.mhmedical.com

5 - Access Pediatrics, American Academy of Pediatrics(AAP) veri tabanı 68 ülkeden 60.000 üyesi bulunan dünya çapındaki pediatri derneğinin 5 yayınını kapsamaktadır. Bunlardan ilki konusunda önemli dergilerden olan “Pediatrics”dir. İkinci yayın ise, “Pediatrics in Review”dir. Üçüncü yay Üçüncü yayın ise perinatolojistler ile n ise, perinatolojistler ile neonatolojistleri hedefleyen ”NeoReviews”dir. Dördüncü yayın ise “AAP Grand Rounds” dur. Son yayın ise pediatri ile ilgili resmi haberlere ulaşabileceğiniz “ AAP News” dir.

Access Pediatrics : https://accesspediatrics.mhmedical.com

6 - Access Emergency Medicine, McGraw Hill Medical'den AccessEmergency Medicine, acil servisin (ED) acil ihtiyaçlarının tümünü tek bir platformda karşılamaya yardımcı olur. Düzenli olarak güncellenen bu kapsamlı Kütüphane, acil tıp kaynağı, nörolojik ve pediatrik acil durumlardan zehirlenme ve travmaya kadar AS'de karşılaşılan geniş bir şikayet yelpazesi için hızlı tanı ve tedavi yanıtları sağlar - herhangi bir cihazda optimize edilmiş görüntüleme için özel olarak tasarlanmıştır.

Access Emergency Medicine : https://accessemergencymedicine.mhmedical.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

tr_TR